FITMODEL

FITNESAS

NARIAI

Fitness LT Team

Fitness Lt Team – nuo 2016 metų susikūrusi fitneso komanda iš Vilniaus. Komandos treneriai: Tomas Petrokas, Anastasija Sidorevič, Kristina Karaliūtė-Stoliarovienė

ltteam_vidutinis

WRPF Lithuania

Pasaulinė federacija / Asociacija / Tikrovės organizavimas be įrangos (priimta redukcija WRPF / WRPA / WRPO), toliau – „Federacija“ arba „WRPF“ – nepriklausoma sporto organizacija, sukurta plėtoti raw energiją, identifikuoti ir remti stipriausius sportininkus, kurie rodo rekordinius rezultatus individualiose disciplinose ir jėgos trikovės pratimuose.

„WRPF“ mano, kad svarbiausia užduotis – jėgos trikovės plėtimas pasaulyje.

Projektas Fit Model Lietuva

Projektas „Fit Model Lietuva“ pirmą kartą startavo 2016 m. vasario mėnesį. Po sėkmingo pirmojo sezono, organizatoriai Anastasija Sidorevič, Kristina Karaliūtė-Stoliarovienė ir Tomas Petrokas nusprendė toliau plėtoti projektą, kuris išpildo daugelio merginų svajonę: turėti svajonių kūną ir sudalyvauti varžybose.

Projektas žavus tuo, kad per 8-9 savaites iš paprastų merginų ( nesvarbus nei amžius nei profesija nei vaikų skaičius) nulipdomos sportiško sudėjimo merginos. Projektas ne tik pakeičia merginų figūras, bet kartu ir pakeičia mąstymą, suteikia merginoms daugiau pasitikėjimo savimi, kai kurios projekto metu tiesiog pražysta. Viso projekto metu dalyvės gauna maksimalią trenerių priežiūrą, treniruočių bei mitybos planus, seminarus apie papildus, makiažą, mitybą, pasiruošimą scenai, kas savaitę yra mokomos pozuoti.

Projekto finišas – merginų dalyvavimas IFBB federacijos varžybose „Fit Model“ kategorijoje. „Fit Model“ kategorijai svarbios proporcijos, moteriška elegancija, grakštumas, nereikai turėti didelio kiekio raumeninės masės. Dalyvė neturi būti ir tiesiog liesa, tai šioje kategorijoje minusas ( tai vienas iš pagrindinių skirtumų tarp šios kategorijos ir grožio konkurso dalyvių). Po projekto „Fit Model Lietuva“ dalyvės dažnai toliau tęsia varžybinį pasiruošimą ir sudalyvauja jau bikinio kategorijoje.

fitmodel_vidutinis

REMĖJAI

Informacija ruošiama

TRENERIAI

Tomas Petrokas

Jėgos treniruotės, Svorio metimas, Mitybos konsultacijos, Kūno rengyba ir lengvasis kultūrizmas, Treniruotės pradedantiesiems.

Tomas Petrokas skaičiuoja jau 12 metų patirtį sporto ir sportinės mitybos srityse. Tomas yra “Fitness Lt” komandos treneris ir sėkmingai ruošia sportininkus IFBB federacijos varžyboms. Tiek komanda, tiek jo ruošiami sportininkai yra tapę Lietuvos čempionais, Europos ir Pasaulio čempionatų prizininkais, tarptautinių varžybų medalininkais. 2016 m. Tomas baigė sporto trenerių kvalifikacijos tobulinimo kursus, taip pat savo žinias nuolat atnaujina seminaruose. Nuo 2017 metų yra IFBB federacijos regioninės kategorijos teisėjas.

Anastasija Sidorevič

Jėgos treniruotės – Svorio metimas, Mitybos konsultacijos, Kūno rengyba ir lengvasis kultūrizmas, Treniruotės pradedantiesiems

Trenerė Anastasija Sidorevič nuo 2015 metų ruošiasi IFBB federacijos „Bikini Fitness“ kategorijos varžyboms. 2018 m. Anastasija tapo Lietuvos vicečempione, tarptautinių varžybų medalininke. 2016 m. baigė sporto trenerių kvalifikacijos tobulinimo kursus. Savo žinias nuolat tobulina įvairiuose Lietuvoje organizuojamuose seminaruose bei mokymuose. 2016 m. Anastasija kartu su kolegomis pradėjo projektą „Fit Model Lietuva“. Per šešis šio projekto sezonus, trenerė dešimtims projekto moterų dalyvių padėjo suformuoti sveikos gyvensenos principus, numesti svorio, padailinti kūno linijas ir atgauti pasitikėjimą savimi.

Close Menu